Čís. položky 433

Hodiny v rokokovém stylu

porcelán, zdobeno pestře malovanými plastickými květy a rokaji, na vrchu váza s kyticí, stroj kotvový s pérovým pohonem, ciferník mosazný s porcelánovými číslicemi, Míšeň, modrá značka mečů pod glazurou, ryté číslo modelu D 16, výška 36 cm, 2. pol. 19. století, lehce poškozené květy (Čo)

25.05.2019 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 35.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 22.000,-

Hodiny v rokokovém stylu

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 25.05.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1
Prohlídka: 18.05. - 25.05.2019