Dekorativní talíř
porcelán, na zvýšeném okraji pestře malovaný plastický motiv amorků, okraj zlacený, ve středu pestře malovaní amorci, Míšeň, modrá značka mečů pod glazurou, vtlačená čísla 791/44, 2. polovina 19. století, průměr 23 cm (Čo)
25.05.2019 - 14:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Dekorativní talíř
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |