Čís. položky 451

Dekorativní talíř

porcelán, na zvýšeném okraji pestře malovaný plastický motiv amorků, okraj zlacený, ve středu pestře malovaní amorci, Míšeň, modrá značka mečů pod glazurou, vtlačená čísla 791/44, 2. polovina 19. století, průměr 23 cm (Čo)

25.05.2019 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 20.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-

Dekorativní talíř

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 25.05.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1
Prohlídka: 18.05. - 25.05.2019