Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 468

Biedermeierová číše

sklo opálové, šestiboká fazetovaná základna, projmutý tvar, na plášti zlatem malované rozviliny, Čechy, 40. léta 19. století, výška 14,5 cm, nepatrně poškozená hrana základny (Zí)

25.05.2019 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 23.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 19.000,-

Biedermeierová číše

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 25.05.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1
Prohlídka: 18.05. - 25.05.2019