Speleologický kompas
mosaz, značeno O. Spitra in Prag, 2. polovina 19. století, rozměry přístoje 9 x15 cm, kožená etue (Čo) Ottokar Spitra (1842-1901) - císařsko-královský dvorní optik sídlící v Praze, zabýval se především výrobou optických a barometrických přístrojů
25.05.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 10.000,-
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Speleologický kompas
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |