Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 581

Dóza s víkem

řezaný přírodní lak červené barvy, kruhový tvar, motiv jednorožce a lvů, signováno, Čína, 18. století, průměr 17 cm, uvnitř poškozený tmavý lak (Su)

25.05.2019 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 100.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 65.000,-

Dóza s víkem

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 25.05.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1
Prohlídka: 18.05. - 25.05.2019