Čís. položky 626

PROSPĚŠNÁ KNÍŽKA OBZVLÁŠTNÍCH POBOŽNOSTÍ K BOŽSKÉ PROZŘETELNOSTI, 1771

„Prospěssná Knjžka Obzwlásstnjch Pobožnostj K Božské Prozřetelosti, Aneb: Pěkné Rannj, Wečernj Pjsně Sgednocenj s Wůlý BOžskau, tež Spůsob Mssy S. slysseti … “
Praha: Jan Karel Hraba, 1771

Rozsah: 8°; 176 str. Literatura:
Knihopis č. 04125

Stav:
Velmi vzácné, ve veřejných sbírkách uveden pouze jediný a neúplný exemplář-Knihovna Národního muzea. Původní celokožená vazba je lehce odřená. Na posledních vevázaných listech jsou přípisy v češtině, bývalých majitelů knihy-rodiny Pokorných od r. 1735 do r.1903. Dva rohy vazby mírně poškozené, prvních pár listů bylo v minulosti restaurováno. Kniha je v dobrém stavu. (ML)

25.05.2019 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 15.000,-
Odhadní cena:
CZK 23.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-

Praha: Jan Karel Hraba, 1771

Knihopis č. 04125

Stav:

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 25.05.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1
Prohlídka: 18.05. - 25.05.2019