PROSPĚŠNÁ KNÍŽKA OBZVLÁŠTNÍCH POBOŽNOSTÍ K BOŽSKÉ PROZŘETELNOSTI, 1771
„Prospěssná Knjžka Obzwlásstnjch Pobožnostj K Božské Prozřetelosti, Aneb: Pěkné Rannj, Wečernj Pjsně Sgednocenj s Wůlý BOžskau, tež Spůsob Mssy S. slysseti … “
Praha: Jan Karel Hraba, 1771
Rozsah: 8°; 176 str. Literatura:
Knihopis č. 04125
Stav:
Velmi vzácné, ve veřejných sbírkách uveden pouze jediný a neúplný exemplář-Knihovna Národního muzea. Původní celokožená vazba je lehce odřená. Na posledních vevázaných listech jsou přípisy v češtině, bývalých majitelů knihy-rodiny Pokorných od r. 1735 do r.1903. Dva rohy vazby mírně poškozené, prvních pár listů bylo v minulosti restaurováno. Kniha je v dobrém stavu. (ML)
25.05.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 15.000,-
CZK 23.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-
Praha: Jan Karel Hraba, 1771
Knihopis č. 04125
Stav:
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |