Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067878/0027

Künstler um 1900

Damenportrait, monogrammiert EM, datiert (18)90, Öl auf Leinwand, 32 x 24 cm, floraler Rahmen (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

14.05.2019 - 10:08

Dosažená cena: **
EUR 190,-
Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Künstler um 1900

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 14.05.2019 - 10:08
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online