Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-066047/0002

Hans Maurus

(München 1901-1942 Marijanowska) "San Lugano bei Bozen", rückseitig betitelt, signiert, bezeichnet Hans Maurus, Rottach Egem, Öl auf Leinwand,100 x 80 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

14.05.2019 - 10:32

Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

Hans Maurus

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 14.05.2019 - 10:32
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online