Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-068375/0020

Emilie Kny, um 1840

Konvolut Blumenaquarelle, darunter Tulpe und Narzisse, eines signiert Emilie Kny, Aquarelle auf Papier, 19,5 x 15 cm, gerahmt, beschädigt (gebräunt, fleckig), Rahmen beschädigt, (4) (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

14.05.2019 - 10:41

Vyvolávací cena:

Emilie Kny, um 1840

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 14.05.2019 - 10:41
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online