Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-099308/0029

China, Republikzeit

Spiegel als Vorderglasbild,"Hofdame mit Fächer und Diener", Farben auf Spiegelglas, dieses beschädigt, gerahmt, 44 x 31,7 cm,(CT)

Expert: Mag. Christina Tolar Mag. Christina Tolar
+43-1-515 60-533

christina.tolar@dorotheum.at

14.05.2019 - 15:37

Vyvolávací cena:

China, Republikzeit

+43-1-515 60-533

christina.tolar@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Asiatica a Umění
Datum: 14.05.2019 - 15:37
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online