Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-046875/0001

Diamant Farbstein Ring

Gold 585, Platin 950, Altschliffdiamant, Rubin, Saphir, österr. Amtspunze 1872-1922, 4,7 g, RW 55øx

Expert: Günter Eichberger Günter Eichberger
+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

17.05.2019 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 768,-
Vyvolávací cena:

Diamant Farbstein Ring

+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Erlesener Schmuck
Datum: 17.05.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 09.05. - 16.05.2019