Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-100702/0024

Buccellati - Silber Schale,

Muschelform, Muscheldekor, zwei Muschelfüße, 16 x 15 cm, Gewicht 199 g, Feingehaltszeichen 925, italienisches Beschauzeichen, 20. Jh., (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

21.05.2019 - 15:12

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Buccellati - Silber Schale,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 21.05.2019 - 15:12
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online