Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-102004/0001

Silber Tablett,

rund fassoniert, profilierter Rand, Dm. 36 cm, Gewicht 1023 g, Meisterzeichen, Wiener(?) Dianakopfpunze ab 1872, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

21.05.2019 - 15:20

Vyvolávací cena:

Silber Tablett,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 21.05.2019 - 15:20
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online