Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-024292/0004

Erwin Reiter *

(Julbach/OÖ 1933-2015) Huke-Pak, signiert: E. Reiter, datiert: 2000, betitelt, Kohle auf Papier, Blattgröße ca. 64 x 48 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

21.05.2019 - 15:06

Vyvolávací cena:

Erwin Reiter *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 21.05.2019 - 15:06
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online