Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-024303/0005

Lutz Stadlbauer *, 2 Bilder:

(Regau 1911 geb.) Puchheim Schlossteich, Maierhof Puchheim, signiert: Lutz Stadlbauer, einmal datiert: (19)96, jeweils betitelt, Aquarell auf Papier, Passepartout-Ausschnitte ca. 27 x 41 cm bzw. ca. 26 x 40 cm, jeweils verglast, gerahmt (2)

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

21.05.2019 - 15:08

Vyvolávací cena:

Lutz Stadlbauer *, 2 Bilder:

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 21.05.2019 - 15:08
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online