Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023844/0013

Franz Heis *

(Innsbruck 1934 geb.) Stimmung auf dem Lande 1, signiert: Franz Heis, bezeichnet, Aquarell auf Bütten, ca. 32,5 x 55 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

21.05.2019 - 15:26

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Franz Heis *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 21.05.2019 - 15:26
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online