Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-102064/0007

Londoner Flachmann,

Londoner Flachmann, - Antiquitäten

farbloses geschliffenes Glas, silberner Drehverschluss und Becher, Höhe 15,5 cm, Meisterzeichen, Londoner Beschauzeichen 1901/02, (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

22.05.2019 - 15:04

Vyvolávací cena:

Londoner Flachmann,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 22.05.2019 - 15:04
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online