Čís. položky 145-046936/0013

Altschliffdiamant Brosche zus. ca. 1,80 ct

Weißgold 750, Arbeit erstes Drittel 20 Jh., 7,3 g, Etuiøx

Expert: Günter Eichberger Günter Eichberger
+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

24.05.2019 - 15:16

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 24.05.2019 - 15:16
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.05. - 23.05.2019