Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-047009/0009

Brillant Farbstein Garnitur

Gold 585, Brillanten zus. ca. 0,40 ct, Rubine, Saphire, Smaragde, best. aus: Ring, RW 54, 2 Creolen, Anhänger, 26,3 g, ein Farbstein fehlt øg25

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

24.05.2019 - 15:27

Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-

Brillant Farbstein Garnitur

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 24.05.2019 - 15:27
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.05. - 23.05.2019