Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037317/0005

Hans Staudacher *

(St. Urban 1923 geb.) Impression, signiert, betitelt und datiert unten rechts: H. Staudacher (19)78, Mischtechnik auf Papier, fixiert auf Rückkarton, Blattgröße ca. 18 x 22 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

24.05.2019 - 15:16

Dosažená cena: **
EUR 1.700,-
Vyvolávací cena:

Hans Staudacher *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Obrazy
Datum: 24.05.2019 - 15:16
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 17.05. - 24.05.2019