Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037432/0014

Mario Dalpra *

(Feldkirch 1960 geb.) Ohne Titel, auf der Rückseite signiert, bezeichnet und datiert: Dalpra Mario, Australia (19)89, Sidney, Mischtechnik auf Zeichenkarton, Blattgröße ca. 43 x 61 cm, Knickspuren

24.05.2019 - 15:20

Vyvolávací cena:

Mario Dalpra *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Obrazy
Datum: 24.05.2019 - 15:20
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 17.05. - 24.05.2019