Čís. položky 138-065964/0001

Österreichische Schule um 1780

Österreichische Schule um 1780 - Obrazy

Die büßende heilige Maria Magdalena, Öl auf Holz, 37,2 x 40,9 cm, gerahmt (GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo

oldmasters@dorotheum.com

28.05.2019 - 12:21

Vyvolávací cena:

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 28.05.2019 - 12:21
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online