Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067558/0001

Max Jensen

(Berlin 1879-1907) Unruhige See in Küstennähe, signiert M Jensen, Öl auf Leinwand, 50 x 80 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

28.05.2019 - 12:34

Vyvolávací cena:

Max Jensen

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 28.05.2019 - 12:34
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online