Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021635/0001

Lagenstein Siegelring

Gold/Rosegold 585, Lagenstein mit geschnittenem Wappen "Windisch", RW 55, 7,8 g, Ringschiene restauriert, Gebrauchsspurenøg7

Expert: Christian Wainke Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

29.05.2019 - 10:02

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Lagenstein Siegelring

+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a náramkové
Datum: 29.05.2019 - 10:02
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 24.05. - 29.05.2019