Čís. položky 110-021765/0001

"Cartier" Tischfeuerzeug

Metall, tlw. vergoldet, Serien Nr. 73417 T, 124,6 g, Originaletui, Gebrauchsspuren øx

29.05.2019 - 10:53

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

"Cartier" Tischfeuerzeug

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a náramkové
Datum: 29.05.2019 - 10:53
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 24.05. - 29.05.2019