Čís. položky 95

Vincenz Mayer's Söhne 5-teiliges Kaffee- Teeservice

Vincenz Mayer's Söhne 5-teiliges Kaffee- Teeservice - Umění, starožitnosti a šperky

Silber 800, Wandungen mit vertikalen Faltenzügen, best. aus: 1 Tee-, 1 Kaffeekanne, 2 Milchgießer und 1 Zuckerdose, Henkel mit Isolierringen, tlw. aus Elfenbein, österr. Amtspunze 1872-1922, ca. 2.050 g, Druckstellen und Dellen, ein Isolierring gebrochen, fehlt Teil UNTERLIEGT DEM ARTENSCHUTZ

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

05.06.2019 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 05.06.2019 - 15:00
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 18.05. - 04.06.2019

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.