Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037389/0027

Wilhelm Melchior

(Nymphenburg 1817-1860 München), zugeschrieben Skizze: Drei liegende Ziegenböcke auf Fels, Öl auf Papier, kaschiert auf Karton, ca. 25 x 37 cm, gerahmt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

29.05.2019 - 15:43

Vyvolávací cena:

Wilhelm Melchior

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 29.05.2019 - 15:43
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 24.05. - 29.05.2019