Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037256/0003

Max Zettler

Max Zettler - Klenoty, umění a starožitnosti

(München 1886-1926) Landschaft in Oberbayern (Dachauer Moos), signiert unten rechts: M. Zettler, Ortsangabe: Mch (München), Öl auf Karton, ca. 20 x 28 cm, Goldstuckrahmen, dieser beschädigt, Teile fehlen

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

29.05.2019 - 15:47

Vyvolávací cena:

Max Zettler

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 29.05.2019 - 15:47
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 24.05. - 29.05.2019