Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 129

Wilhelm Loisel *

(Radsberg 1914-2005) "Maria Wörth", signiert W Loisel, schwer leserlich datiert, Aquarell auf Papier, 39,5 x 53,5 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

05.06.2019 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Wilhelm Loisel *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 05.06.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 27.05. - 05.06.2019