Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194

Gottfried Kumpf *

(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) "Rondo", signiert Kumpf, Farblithografie, mit EA beschriftet, Blattgröße 44,5 x 59 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

05.06.2019 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Gottfried Kumpf *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 05.06.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 27.05. - 05.06.2019