Ernst Graner
(Werdau, Sachsen 1865-1943 Wien) "Am Bildstock", signiert E Graner, datiert 34, revers betitelt St. Antonius Kapelle in Klosterneuburg, Aquarell auf Papier, auf Karton, Ausschnitt 28 x 22,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.06.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 380,-
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Ernst Graner
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 05.06.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 27.05. - 05.06.2019 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 190,-