Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 305

Anna Tischler Weber *

(Laibach 1881-1955 Stein/Donau"Blumengarten mit Lesender, im Hintergrund eine Wachauer Landschaft", signiert Weber - Tischler, datiert 1933, Öl auf Leinwand, 50 x 29,5 cm, gerahmt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

05.06.2019 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Anna Tischler Weber *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 05.06.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 27.05. - 05.06.2019