Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 306

Alfred Hrdlicka *

(Wien 1928-2009) "Adonis", signiert Hrdlicka, datiert 2005, Aquarell, Tusche, Pastell und Filzstift auf Papier, 59 x 77,5 cm, gerahmt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

05.06.2019 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

Alfred Hrdlicka *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 05.06.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 27.05. - 05.06.2019