Čís. položky 040-049197/0000

Paar Wandappliken,

modifiz. Barockstil, jew. 2-fl-geschnitzte, sowie goldgefasste Holzgestelle, Volutenarme, H. ca. 35 cm, rest. Zustand

Expert: Alexander Doczy Alexander Doczy
+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

03.06.2019 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Paar Wandappliken,

+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Nábytek
Datum: 03.06.2019 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online