Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-100939/0050

Hinterglasbild Maria Hilf, Buchers(?),

Madonna mit Kind auf schwarzem Grund, seitlich Vorhänge, teils starke Farbverluste, Ausbesserungen, gerahmt 40 x 49 cm, 19. Jh., (Ki)

Expert: Annette Kinsky Annette Kinsky
+43-1-515 60-293

antiquitaeten@dorotheum.at

06.06.2019 - 15:10

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-293

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten - Volkskunst, Skulpturen
Datum: 06.06.2019 - 15:10
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online