Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067210/0001

Anton Hansch

(Wien 1813-1876 Salzburg) Blick auf den Goldeck Kees, signiert, datiert Hansch 1854,Öl auf Holz, 58 x 48,5 cm, gerahmt, gerostet, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

27.06.2019 - 15:03

Cena:
EUR 3.310,-

Anton Hansch

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Online do: 27.06.2019 - 15:03
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online