Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021706/0001

Künstler 2. Hälfte 19. Jh.

"in der Hundeschule", links unten unleserlich signiert, Öl auf Leinwand, ca.44 x 36 cm, gerahmt

03.06.2019 - 10:35

Dosažená cena: **
EUR 360,-
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Künstler 2. Hälfte 19. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 03.06.2019 - 10:35
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 23.05. - 03.06.2019