Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021357/0052

Gartenbank

, originale Gußeisenseitenteile aus der Mitte des 19. Jh. mit ergänzten, braun geachsten Erlenholzbrettern, ca. 74 x 155 x 52 cm, Altersspuren, wackelig

03.06.2019 - 10:55

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Gartenbank

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 03.06.2019 - 10:55
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 23.05. - 03.06.2019