Čís. položky 195-037218/0001

Leon Abramowicz *

Leon Abramowicz * - Klenoty, umění a starožitnosti

(Czernowitz 1889-1978 Wien) Sitzende junge Frau in buntem Kleid, Öl auf Leinwand, ca. 53 x 41 cm, beschädigter Stuckrahmen

Echtheitsbestätigung von Dr. Ritschel, Salzburg 10. 03.1994, Farbfoto mit Nachlassstempel und vorl. WVZ. Nr. R 195, beiliegend.

06.06.2019 - 15:28

Vyvolávací cena:

Leon Abramowicz *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 06.06.2019 - 15:28
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 31.05. - 06.06.2019