Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036209/0035

Othmar Eder *

(Kufstein 1955 geb.) Ohne Titel, signiert und datiert unten rechts: O. EDER (19)88 Mai, Tusche/Aquarell auf Papier, ca. 53 x 68 cm, verglast, gerahmt

Expert: Richard Krautgartner

04.06.2019 - 15:00

Vyvolávací cena:

Othmar Eder *

Expert: Richard Krautgartner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Bilder aller Epochen
Datum: 04.06.2019 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online