Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034637/0025

Karl Lancedelli

(Wien 1806-1865) Galanter Edelmann und das Blumenmädchen, signiert und datiert unten rechts: 1849, Tusche, laviert, Aquarell auf Papier, ca. 40 x 30 cm, Passepartout, verglast, Rahmen beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

20.07.2017 - 15:19

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Karl Lancedelli

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 20.07.2017 - 15:19
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 14.07. - 20.07.2017