Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 70

Leo Adler

(Wels 1897-1987 Ried im Traunkreis, Studium a. d. Wiener Akademie unter Ferd. Andri) Venedig, rückseitig betitelt, handsigniert L. Adler, Öl auf Malkarton, Bildausschnitt 39,5 x 33,5 cm, in Profilholzrahmen

Expert: Friedrich Reinbacher

13.06.2019 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 640,-
Vyvolávací cena:

Leo Adler

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 13.06.2019 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 27.05. - 07.06.2019