Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035142/0005

Brunhilde Grasser *

(St. Stefan bei Leoben 1942 geb., in Salzburg seit 1964 tätig) Karneval in Venedig, monogrammiert und datiert unten rechts: B. G. (19)99, Öl/Pastellkreide auf Papier, ca. 20 x 27 cm, Passepartout-Ausschnitt, verglast, Metallrahmen

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

20.07.2017 - 15:46

Vyvolávací cena:

Brunhilde Grasser *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 20.07.2017 - 15:46
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 14.07. - 20.07.2017