Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-436306/0003

Brillantring

Gold Weißgold 585, ein Altschliffbrillant ca. 0,15 ct Brillanten zus. ca. 0,15 ct, RW 56, 17,9 gøg18

13.06.2019 - 15:05

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Brillantring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 13.06.2019 - 15:05
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 31.05. - 12.06.2019