Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-046758/0003

Blütenbrosche

Weißgold 585, Brillanten zus. ca. 0,15 ct, matt geschliffener Bergkristall mit leichten Gebrauchsspurenøg6

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

13.06.2019 - 15:26

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Blütenbrosche

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 13.06.2019 - 15:26
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 31.05. - 12.06.2019