Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-059458/0001

Friedrich von Spaun

(um 1910) Südliche Landschaft mit Mühle und Steinbrücke, signiert Fr. v. Spaun, Öl auf Leinwand, 79 x 63,5 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

11.06.2019 - 10:21

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Friedrich von Spaun

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 11.06.2019 - 10:21
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online