Othmar Wagner *
(Linz 1924-2016 Lichtenberg/Linz) Bachlandschaft, signiert: O. Wagner, datiert: (19)99 (?), Öl auf Hartfaserplatte, ca. 37 x 48,5 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
11.06.2019 - 15:23
- Dosažená cena: **
EUR 170,-
- Vyvolávací cena:
Othmar Wagner *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 11.06.2019 - 15:23 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: