Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023534/0021

Miklos Nemeth *

(Budapest 1934-2012) Segelboote, Öl auf Karton, ca.70 x 100 cm, rückseitig Nachlassstempel

Provenienz: Ungarische Privatsammlung, erwerb direkt vom Künstler.

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

11.06.2019 - 15:28

Vyvolávací cena:

Miklos Nemeth *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 11.06.2019 - 15:28
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online