Franz Glaubacker *
(Sarajewo 1896-1974 Linz) Aulandschaft, signiert: F. Glaubacker, datiert: 1950, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 60,5 x 68 cm, gerahmt
Provenienz: Kunstsammlung Brau Union Österreich.
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
11.06.2019 - 15:46
- Vyvolávací cena:
Franz Glaubacker *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 11.06.2019 - 15:46 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.600,- do EUR 2.400,- -
Vyvolávací cena:
Položky z jiných aukcí
- Trier, Clemens Wenzel von Sachsen 1768-1794
- Zivilverdienst - Orden,
- Altschliffbrillant Saphir Ring