Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-024209/0023

Johann Christian Brand

(Wien 1722-1795), Umkreis/Circle Paar Landschaften mit Figurenstaffage - Pendents, Öl auf Holz, ca. 16 x 23 cm, jeweils in blattvergoldetem Holzrahmen (2)

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

11.06.2019 - 15:52

Vyvolávací cena:
EUR 4.000,-

Johann Christian Brand

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 11.06.2019 - 15:52
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online